Vyberte možnost Stránka

Stavebnice pro děti od 1 roku

Stavebnice pro děti od 1 roku

Také máte rádi stavebnice Quercettijistotu, že hračky, se kterými si vaše dítko hraje, jsou z nezávadných materiálů, podporují jeho rozvoj a jsou naprosto bezpečné?

V České republice jsou v poslední době stále více žádány kvalitní hračky, vyrobené z nezávadných materiálů a proto si přední italská značka Quercetti, která působí na evropském trhu přes 60 let, získala mnoho zákazníků i u nás. Její výrobky u dětí rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, vizuomotorickou koordinaci i estetické cítění.

Stavebnice pro nejmenší Animal Links

Stavebnice Quercetti Animal LinksVzhledem k tomu, že jsou jednotlivé dílky plně kompatibilní, mohou děti libovolně spojovat barevné díly do řetězů, pyramid nebo jiných konstrukcí. Výsledná „stavba“ nebude nikdy stejná 🙂 Stavebnice pomáhá dětěm porozumět, že ať postaví králíčka či chobotničku doleva, nahoru nebo obráceně, nikdy to není špatně. Tímto přístupem rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.

Animal links je barevná, bezpečná a nerozbitná stavebnice, díky které se děti zábavnou formou učí rozlišovat barvy a tvary, rozvíjejí jemnou motoriku, vizuomotorickou koordinaci a v neposlední řadě také posilují svaly na rukou.

Mozaiky Daisy Maxi nebo Daisy Basic Triangoli

daisy-maxi1Děti vkládají jednotlivé dílky mozaiky do ohebné podložky a vytvářejí si tak originální mozaiky nebo podle své fantazie stavějí různé výškové stavby. Mozaiky u děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii, kreativitu a také schopnost rozeznávat jednotlivé barvy a tvary. Podložky pro mozaiky jsou vyrobeny z měkkého ohebného plastu špičkové kvality. Všechny dílky jsou omyvatelné. Mozaika Daisy Maxi obsahuje 21 dílků, Daisy Basic Triangoli obsahuje třináct dílků.

Mozaiky Daisy Maxi od QuercettiVýhodou stavebnic je také to, že jsou vzájemně plně kompatibilní a proto můžete postupně rozšiřovat vaši sbírku a nehrozí pro mnohé maminky známá situace, kdy mají doma několik různých stavebnic, jejichž části do sebe nezapadají a děti je tak nemohou využít k tvorbě oblíbených „mega“ projektů.

Daisy Basic Triangoli Daisy Basic Triangoli2

Stavebnice Animal Links, mozaiky Daisy a další hry pro batolata si můžete prohlédnout zde
pygmalino-728x90.png

O autorovi

Zanechte odpověď