Vyberte možnost Stránka

Prodítě 2015 – veletrh potřeb pro dítě v Brně

Prodítě 2015 – veletrh potřeb pro dítě v Brně

prodite5. – 8. března 2015 proběhne na brněnském výstavišti veletrh potřeb pro dítě – PRODÍTĚ 2015. Nastávající i zasloužilé maminky si mohou vybrat kočárek se speciální slevou, oblečení, hračky, kosmetiku pro děti a mnoho dalšího. Přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu vám představí novinky ze svého sortimentu a těšit se můžete také na atraktivní doprovodný program.

Získejte vstupné se slevou

Základní vstupné na místě stojí 170 Kč. Pokud si vstupenku objednáte online, zaplatíte 130 Kč. Pokud si vstupenku koupíte online zde a při objednání zadáte kód PRODITE15, získáte vstupenku za 80 Kč. Nezapomeňte si vzít lístek s sebou – ať už vytištěný nebo v mobilu.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu jsou připravena různá představení, které jistě potěší nejenom děti, ale i celou rodinu. Například ve čtvrtek  je připraven program i pro děti se zdravotním hendikepem (a samozřejmě i pro všechny ostatní), v pátek se můžete těšit na představení se zábavnými pokusy, které pro vás připravilo VIDA! science centrum, v sobotu vás bude bavit Matěj Kodeš se svojí bublinovou show. Sobotním vrcholem je vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby. Neděli zpestří Brněnské písničkové tetiny či Voxel – Český slavík -Hvězda internetu 2014.

Tomáš Verner dětem

V sobotu 7. března od 14.00 hodin se můžete na veletrhu Prodítě setkat s Tomášem Vernerem, který mimo jiné děti naučí několik triků z krasobruslařského tréninku. Chybět nebude ani představení populární lední show Jen počkej, Zajíci!, spousta zábavy a samozřejmě ani autogramiáda!

Více informací naleznete na webových stránkách BVV.

O autorovi

Zanechte odpověď