Vyberte možnost Stránka

Dopřejte svým dětem zážitek, na který hned tak nezapomenou

Dopřejte svým dětem zážitek, na který hned tak nezapomenou

 pohádka Máša a medvěd na ledě - skvělý zážitekAnimovaná pohádka Máša a medvěd, která si na celém světě získala miliony fanoušků, přichází do České republiky, jak ji dosud ještě nikdo neviděl – jako lední show. Jedinečný projekt, který vzniká v česko-slovenské spolupráci, potěší malé i velké diváky – jedná se totiž o oficiální licencovanou show plnou dobrodružství, skvělé hudby, 3D a světelných efektů, českých textů písní i dialogů.
Show Máša a medvěd na ledě přijede koncem letošního roku do pěti českých a moravských měst. První si ji vychutnají fanouškové v Praze, kde se 24. 10. 2015 odehrají dvě představení. Následovat budou dvě představení v Ostravě 7. 11. 2015 a další dvě v Brně 14. 11. 2015. České Budějovice si užijí jedno představení 28. 11. 2015 a těsně před Vánoci 19. 12. 2015 zakončí české turné představení v Pardubicích.
 pohádka Máša a medvěd na ledě - skvělý zážitekMáša a medvěd na ledě potěší všechny věkové kategorie, od nejmenších až po prarodiče. Dopřejte svým ratolestem zážitek, na který budou hodně dlouho vzpomínat. Navíc děti do 2 let mají vstup zcela zdarma. Samotná show bude trvat 100 minut včetně 20minutové přestávky, která bude přibližně v polovině představení.
 pohádka Máša a medvěd na ledě - skvělý zážitekNa přípravách show se podílejí skvělí čeští a slovenští umělci a herci. Hudbu složil Ondřej Soukup, který je kromě jiného autorem hudby k Oscarem oceněnému filmu Kolja a jeho skladby skvěle otextovala Gabriela Osvaldová. Tučňákovi propůjčila hlas fenomenální zpěvačka Lucie Bílá, písně hlavní hrdinky Máši nazpívala Lucie Šoralová a do postavy zajíce se zase vžil Jan Maxián. Angažování těchto výborných umělců je jasnou předzvěstí, jak velkolepá bude samotná show.
pohádka Máša a medvěd na ledě - skvělý zážitekVšechny zajímavé a důležité informace najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.cz, kde také najdete puzzle a omalovánky pro nejmenší fanoušky Máši a medvěda.
Na facebookové stránce produkční společnosti Comunique najdete kromě aktualit i spoustu soutěží o zajímavé ceny značky Máša a medvěd, jako třeba puzzle, trička, knihy a kostky. Vstupenky na všechna představení jsou dostupné v síti předprodej.cz.

O autorovi

Zanechte odpověď