Vyberte možnost Stránka

Cvičení s kočárkem mě moc baví!

Cvičení s kočárkem mě moc baví!

Aneta Tomšíková s Linduškou

Jmenuje se Aneta Voznicová. Od malička jezdila na dětské tábory, měla ráda kolektiv a sport. O pár let později začala jezdit na tábory jako vedoucí a zjistila, že práce s dětmi ji opravdu naplňuje. Postupně vystudovala vychovatelství, získala trenérskou licenci, absolvovala roční kurz péče o malé děti a kurz první pomoci pro kojence a děti.

Od roku 2006 pracuje jako externí pracovník pro Lužánky – středisko volného času, pracoviště Lesná v Brně. Miluje práci s maminkami a dětmi, kolektivní sporty a přírodu.

„Nyní mám dvě děti, syna Toníčka (3,5 roku) a dceru Lindušku (11 měsíců). Mateřství si užívám plnými doušky! Loni jsem dostala možnost udělat si kurz Cvičení s kočárky. Nadchlo mě to a od loňského září vedu v Lužánkách lekce Cvičení s kočárky. Jsem šťastná, že mohu mít dceru u sebe a mohu předávat maminkám a dětem dobrou náladu a radost z pohybu na čerstvém vzduchu,“ říká Aneta.

A co vlastně znamená ono cvičení s kočárky?

Aneta Voznicová

Jde o dynamickou sportovní chůzi s kardio cviky, protahováním a posilováním hlavních svalových skupin pro maminky s kočárky.
Ideální pro maminky, kterým po porodu zůstala nějaká ta kila navíc a rády by se jich zbavily nebo prostě pro ty z nás, které milují pohyb na čerstvém vzduchu!

„Při cvičení zapojujete celé tělo a místo nevzhledných činek a závaží můžete držet v náruči vaše vlastní zlatíčka. Tedy pokud už jsou větší – cvičit totiž můžete s miminky dvouměsíčními i ročními,“ směje se Aneta.

Cvičí se většinou v přírodě a maminky mají děti po celou dobu cvičení s sebou. To je opravdu velká výhoda – nemusíte shánět hlídání, řešit plán B pro případ, že miminko dostane hlad zrovna ve chvíli, kdy nejste s ním a nemůžete ho tedy nakojit apod.

„Je to skvělá možnost pro maminky, které chtějí udělat něco pro sebe a zaroveň mít své děťátko s sebou. Cvičení s kočárkem mě prostě moc baví!“ dodává Aneta.

Více informací o cvičení s kočárky v Brně najdete na www.lesna.luzanky.cz , nebo se můžete připojit do skupiny Cvičení s kočárky v Brně.

O autorovi

Zanechte odpověď