Vyberte možnost Stránka

Safari – logická hra na schovávanou

Safari – logická hra na schovávanou

Safari - logická hra na schovávanou„Jak to jenom udělat, aby si v safari pobíhali jenom 4 lvi, 1 zebra a 1 antilopa, když jich je tady tolik?“ přemýšlím. Tato logická hra pro jednoho hráče pořádně procvičí vaše mozkové závity!

Safari - logická hra na schovávanouHra obsahuje krabičku, ve které můžete bezpečně převážet návod s instrukcemi. Na pravé straně knížečky máte zadaní – to je například, že na podkladu se mají ukázat pouze 3 lvi, 2 nosorožci, 2 sloni a 2 antilopy. Vaším úkolem je poskládat 4 destičky různých tvarů tak, aby zadání platilo. Na levé další straně je řešení.

Safari - logická hra na schovávanouKnížečka se zadáními je rozdělena do 4 úrovní – začátečník, junior, expert a mistr. Ale nebojte, nejsou zde pouze 4 úkoly, každá obtížnost má spoustu dalších. Tak co, jdete do toho?

Safari - logická hra na schovávanouVýhodou je, že tato hra je určena pouze pro jednoho hráče. Samozřejmě, jestli máte více dětí, tak si mohou navzájem radit a skládat společně, ale na druhou stranu, pokud ne, nebude se vaše dítě nudit. Ovšem abyste si nemysleli, i když je doporučený věk 7+, tak vyšší úrovně dají pořádně zabrat i rodičům… 🙂

Hra Safari od společnosti Mindok rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci i plánování.

O autorovi

Zanechte odpověď